Tipy - Fallout 2

Prohlížejte všechny bedny, police, skříňky, mrtvoly atd.

Pokud chcete získat nějaký majetek, můžete použít schopnost krást a vydělat pár tisíc.

Ukládejte, ukládejte, ukládejte. Hra nejen často padá, ale někdy dochází k důležitým událostem sakra často.

Vyzkoušejte v rozhovorech všechny možnosti. Někdy opravdu trvá, než z někoho dostanete to, co potřebujete.

Některé důležité věci nemusíte vyprošovat nebo velmi draze kupovat přes dialogové okno, stačí dát obchodování. Některé předměty mají cenu 0$, stačí je vyměnit za nějakou bezcennou věc, např. kámen nebo osten z rostliny.

Chcete-li získat zkušenosti, v Denu se o půlnoci objevuje duch v jedné z budov. Můžete na něm cvičit schopnost kradení, a tím získávat zkušenosti. Přetáhněte předmět k němu, k sobě, k němu, k sobě atd. Pokud vás přistihne, nic se nestane!

Finance a majetek

Zajděte v NCR za Tandi a požádejte ji, aby vám řekla o tomto městě. Dá Vám holodisk. Toto můžete opakovat dokud neukončíte dialog. Získané holodisky se dají prodat, tuším, že jeden za 50$.

Sežeňte si uran, buď u obchodníku na mapě nebo v Broken Hillské Bance najděte tajnou chodbičku. Zajděte do budovy, kde se uran zpracovává a dejte ho ghoulovi. Další den za ním zajděte a promluvte s ním. Dá Vám peníze. Znovu s ním promluvte, kupodivu (ti, co hrají Fallout poněkolikáté se už asi divit nebudou :-) ) Vám dá penízky znovu. To můžete opakovat kolikrát chcete.

V NCR zmlaťte nafoukaného chlápka v hospodě (pozor - své přátele nechte mimo lokaci). Pak zajděte za hospodským. Dá Vám flašku. Když s ním pokecáte znovu, dá další. To můžete opakovat kolikrát chcete.

V Gecku zajděte do antikvariátu. Jsou zde velmi nízké ceny, a pokud budete mít dost vysokou schopnost obchod, můžete prodávat dráž než nakupujete. Pokud ne, i tak je to asi nejlevnější místo pro nákup.

Po konci hry

Navštivte Vašeho známého otce Tullyho v New Reno. Dá Vám knížku, za jejíž jedno přečtení dostanete 10000 zkušeností. Dejte si ji do ruky a už jen klikejte. Její použití není omezené.

"Navštivte" paní Bishopovou. Až budete v jejím pokoji, dá Vám malé překvápko. :-) Stojí za to.

Ve vaultu ve Vault City použijte hlavní počítač. Pak použijte počítač úplně v levém horním rohu tohoto patra. Získáte móc zkušeností.

Lidé Vás budou mít velmi rádi, někteří se budou chovat zdvořileji než předtím, je zajímavé porovnat pokec po a před. Taková Lynette ve Vault City je příkladem.

Zajímavosti

Věděli jste, že když brahmínu z Modocu necháte se zraněnou nohou, tak ji později můžete nalézt mrtvou v poušti?

Nějakým způsobem se dá údajně dostat dovnitř raketoplánu Hubologistů v San Franciscu!

HHPZ


Zpět na úvodní stránku http://fallout.herni.info
Herní.info (c) Jan Zaškolný (HHPZ) 2005-2011 - e-mail: mail@janzaskolny.cz - 123ABC.cz