Tipy - Fallout 1

Prohlížejte všechny bedny, police, skříňky, mrtvoly atd.

Pokud chcete získat nějaký majetek, můžete použít schopnost krást a vydělat pár tisíc.

Ukládejte, ukládejte, ukládejte. Hra nejen často padá, ale někdy dochází k důležitým událostem, které zásadně ovlivní hru dost často.

Vyzkoušejte v rozhovorech všechny možnosti. Někdy opravdu trvá, než z někoho dostanete to, co potřebujete.

Cheaty

Na hlavní obrazovce napište (bez uvozovek) "bigtimefalloutammo" a budete mít neomezené množství nábojů.

Peníze, majetek, zkušenosti

Opatřete si pořádně brnění, bouchačku (nejlépe nějakou energetickou pušku) a doplňte si zdraví na maximum. Jděte do líhně deathclawů, všechny potvory na povrchu vymlaťte (nejlepší je trefovat se do očí, tak jednoho odděláte za pár tahů) a žít nechte jen matku deathclawů v podzemí. Pak odejděte z lokace, počkejte min. 30 minut a vraťte se. Tohle můžete opakovat dokud se Vám chce. Získáte tak velké množství zkušeností.

Pokud u knihovnice v Hubu chcete zdarma knížky, vyměňte je za nějaké věci. Ty pak ukradněte. Takhle si můžete některé skilly dost zvednout.

Energo zbroj se dá získat asi 2 způsoby. Buď tak, že v Bratrstvu oceli ukradnete "motivátor" a mechanik vás nechá opravit tu bez něj. Druhý způsob je osvobození člena bratrstva v Hubu, zničení vojenské základny mutantů a následný zisk jako odměna, kterou vám předá Michael, ale nesmíte si před tím vzít nic za záchranu písaře.

Srandičky

Sežeňte si obyčejné kožené brnění a běžte ke klanu Khanů. Budou si myslet, že jste Galrův mrtvý otec. Přeji příjemný pokec. Poznámka: Tohle asi nepůjde, pokud budete hrát za ženskou. :-)

V hlavním menu zmáčkněte SHIFT a klikněte na Credits. Ujeté hlášky týmu, který vytvořil Fallout, jen pro vás.

Klikněte (bez shiftu) na Credits a počkejte, až se objeví to, co udělali jednotliví členové Fallout týmu. Napište (bez uvozovek) "boom". Hezká animace vybuchující hlavy.

Šéfka kupců s vodou má u sebe láhev s emblémem Vaultu 13, zvláštní, ne?

Když na plochu umístíte ikonu programu a zvětšíte ji, objeví se ksichtík jednoho z programátorů.

HHPZ


Zpět na úvodní stránku http://fallout.herni.info
Herní.info (c) Jan Zaškolný (HHPZ) 2005-2011 - e-mail: mail@janzaskolny.cz - 123ABC.cz